Spotkanie Birmingham - Derby zakończone wynikiem 2-0

Birmingham - Derby zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2021-09-10 19:00 na stadionie St Andrew's Trillion Trophy Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Birmingham a Derby.

Pierwsza połowa meczu między Birmingham i Derby zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: S. Hogan 31' 1-0 Jérémie Bela 81' 2-0

Żółte kartki Birmingham: Ivan Šunjić 57' Marc Roberts 76'

Żółte kartki Derby: Graeme Shinnie 24' Tom Lawrence 76' Ravel Morrison 76'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Birmingham stawi czoła Fulham, następne spotkania z drużynami Peterborough i Preston a Derby z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Sheffield Utd.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi poczynania ligi Championship. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Ivan Šunjić Graeme Shinnie nieprzerwanie zapewniają własnym stałym entuzjastom wiele emocji. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki męczą. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć bramki czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskie ligi Championship. Birmingham i Derby jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.