Spotkanie Birmingham - Fulham zakończone wynikiem 1-4

Birmingham - Fulham 1-4. W dniu 2021-09-15 18:45 na obiekcie sportowym St Andrew's Trillion Trophy Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7 pomiędzy Birmingham a Fulham.

Pierwsza połowa meczu między Birmingham a Fulham zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-4.

 

Gole strzelali: D. Odoi 10' 0-1 H. Wilson A. Mitrovic 44' 0-2 H. Wilson 54' 0-3 N. Chalobah A. Mitrovic 83' 0-4 J. Seri T. Deeney 87' 1-4

Żółte kartki Birmingham: T. Chong 48' G. Gardner 67'

Żółte kartki Fulham: J. Seri 36'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Webb. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami QPR i Nottingham Forest. Kolejno natomiast Fulham z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Swansea.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów futbolu śledzi bardzo ciekawe poczynania w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak T. Chong J. Seri niejednokrotnie zapewniły wspaniałym fanom wiele wspaniałych emocji. Wspaniałe walki między zawodnikami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że mecze nas męczą. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, spektakularne asysty i bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Championship. Udział takich zespołów jak Birmingham i Fulham w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.