Mecz QPR vs Birmingham, wynik 2-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy QPR a Birmingham zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-09-28 18:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły QPR i Birmingham.

Gole strzelali: Ilias Chair 34' 1-0 Moses Odubajo Ilias Chair 64' 2-0 Lyndon Dykes

Żółte kartki QPR: Andre Dozzell 54'

Żółte kartki Birmingham: Ivan Šunjić 86'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia spotkania to Salisbury Michael, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna QPR stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Fulham i Blackburn. Kolejno natomiast Birmingham z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Huddersfield.

Coraz częściej oddani fani śledzą ekscytujące starcia ligi Championship. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Andre Dozzell Ivan Šunjić niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy graczami okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania statyczne. Obserwujemy książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. QPR i Birmingham jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Kiyan Prince Foundation Stadium.