Na obiekcie St Andrew's Trillion Trophy Stadium dnia 2021-10-02 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Birmingham i Nottingham Forest zakończony wynikiem 0-3

Birmingham kontra Nottingham Forest 0-3.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Birmingham i Nottingham Forest wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie St Andrew's Trillion Trophy Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 11 pomiędzy Birmingham a Nottingham Forest.

Gole strzelali: L. Grabban 11' 0-1 J. Colback R. Yates 29' 0-2 P. Zinckernagel D. Spence 53' 0-3 P. Zinckernagel

Żółte kartki Birmingham: L. Jutkiewicz 32'

Żółte kartki Nottingham Forest: R. Yates 36' M. Lowe 59' L. Grabban 67'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham stawi czoła West Brom, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Swansea natomiast Nottingham Forest zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City i Fulham.

Liczna grupa fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. L. Jutkiewicz R. Yates nieraz zagwarantowały swoim stałym fanom emocje zapadające w pamięć. Stale trafiamy na idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze nużące. Zachęcamy każdego z fanów, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie ligi Championship. Birmingham i Nottingham Forest oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.