Dnia 2021-10-23 14:00 na stadionie St Andrew's Trillion Trophy Stadium miało miejsce spotkanie między Birmingham oraz Swansea: 2-1

Birmingham - Swansea, wynik końcowy 2-1. W dniu 2021-10-23 14:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Trillion Trophy Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Birmingham oraz Swansea.

Po pierwszej połowie spotkania między Birmingham a Swansea wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: T. Deeney 47' 1-0 T. Chong M. Obafemi 77' 1-1 R. Manning R. McGree 82' 2-1

Żółte kartki Birmingham: Gary Gardner 53' Riley McGree 90'

Żółte kartki Swansea: Ryan Bennett 52'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Birmingham zmierzy się już z Middlesbrough, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Reading. Kolejno natomiast Swansea z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Bournemouth.

Wierni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania ligi Championship. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Gary Gardner Ryan Bennett nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to zmagania drętwe. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich orazoglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Birmingham oraz Swansea z ligi Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.