Dnia 2021-11-02 19:45 na obiekcie St Andrew's Trillion Trophy Stadium odbył się mecz Birmingham - Bristol City zakończony wynikiem 3-0

Birmingham - Bristol City 3-0. W dniu 2021-11-02 19:45 na stadionie St Andrew's Trillion Trophy Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 16 pomiędzy Birmingham a Bristol City.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Birmingham oraz Bristol City wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: R. McGree 14' 1-0 T. Deeney S. Hogan 68' 2-0 T. Deeney G. Gardner 76' 3-0 J. Graham

Żółte kartki Birmingham:

Żółte kartki Bristol City: Tyreeq Bakinson 82' Andreas Weimann 87'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter meczu to Simon Hooper, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Birmingham stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry i Blackpool a Bristol City z Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Sheffield Utd.

Oddani fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Składające się z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo Tyreeq Bakinson nieprzerwanie zapewniają swoim stałym sympatykom wiele przeżyć. Zmagania między piłkarzami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania drętwe. Ustawicznie natrafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii bramki oraz asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship. Udział takich lubianych zespołów jak Birmingham oraz Bristol City z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.