Spotkanie między Birmingham i Reading zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie St Andrew's Trillion Trophy Stadium dnia 2021-11-06 15:30

 

Pierwsza połowa meczu między Birmingham a Reading zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-11-06 15:30 na obiekcie sportowym St Andrew's Trillion Trophy Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 17 pomiędzy Birmingham a Reading.

Gole strzelali: S. Hogan 3' 1-0 J. Clarke 70' 1-1 J. Swift J. Clarke 82' 1-2

Żółte kartki Birmingham: Jérémie Bela 30' Harlee Dean 34' Marcel Oakley 38' Riley McGree 55'

Żółte kartki Reading: Thomas Holmes 76'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham stawi czoła Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry i Blackpool natomiast Reading z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Swansea.

Wierni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Jérémie Bela Thomas Holmes wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się książkowe bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Potyczki między graczami są bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to potyczki drętwe. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazoglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Birmingham oraz Reading z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St Andrew's Trillion Trophy Stadium.