Na obiekcie The MKM Stadium dnia 2021-11-20 15:00 odbył się mecz między Hull City oraz Birmingham: 2-0

Pierwsza część spotkania między Hull City oraz Birmingham zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie The MKM Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Hull City oraz Birmingham.

Gole strzelali: G. Honeyman 17' 1-0 R. Longman M. Wilks 57' 2-0 K. Lewis-Potter

Żółte kartki Hull City: Josh Magennis 43' Di'Shon Bernard 45' Jacob Greaves 65' Greg Docherty 83'

Żółte kartki Birmingham: Scott Hogan 34'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Birmingham: Gary Gardner 43'

Główny sędzia meczu to Tony Harrington, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Hull City stanie naprzeciw Cardiff, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Reading natomiast Birmingham z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool oraz Millwall.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Mocne zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Josh Magennis Scott Hogan wielokrotnie zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, przepiękne asysty i bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania między drużynami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że są to zmagania nudne. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Hull City oraz Birmingham oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, The MKM Stadium.