Spotkanie Blackburn vs Birmingham, wynik 4-0

Dnia 2021-12-18 15:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Blackburn a Birmingham.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackburn a Birmingham zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: J. Buckley 6' 1-0 R. Khadra 52' 2-0 D. Lenihan B. Brereton 60' 3-0 B. Brereton 79' 4-0

Żółte kartki Blackburn: John Buckley 41'

Żółte kartki Birmingham: Ivan Šunjić 43'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania to Geoff Eltringham, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Blackburn stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Barnsley oraz Huddersfield a Birmingham podejmie Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Peterborough oraz QPR.

Mnóstwo fanów śledzi potyczki w lidze Championship. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo John Buckley Ivan Šunjić stale zapewniają kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że spotkania nie są warte uwagi. Często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz gole gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Blackburn i Birmingham oraz ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Ewood Park.