Mecz Preston kontra Birmingham, wynik 1-1

Preston kontra Birmingham wynik 1-1. Dnia 2022-01-15 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale odbył się mecz ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Preston a Birmingham.

Po pierwszej połowie meczu między Preston a Birmingham wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: P. Bauer 31' 1-0 A. Browne S. Hogan 86' 1-1 R. Woods

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 72'

Żółte kartki Birmingham: Teden Mengi 56'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia meczu - Andy Davies, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Preston stanie naprzeciw Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Swansea oraz West Brom. Kolejno natomiast Birmingham z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Peterborough.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które startują w lidze Championship. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Benjamin Whiteman Teden Mengi niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Stale obserwujemy brutalne faule, niezwykłe asysty i bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że spotkania nas nudzą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Preston i Birmingham i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Deepdale.