Na stadionie St Andrew's Stadium miał miejsce mecz Birmingham - Barnsley zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa meczu między Birmingham a Barnsley zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-01-22 15:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 28 pomiędzy Birmingham a Barnsley.

Gole strzelali: O. Hernández 34' 1-0 L. Jutkiewicz S. Hogan 51' 2-0 V. Adeboyejo 87' 2-1 M. Andersen

Żółte kartki Birmingham: Gary Gardner 90'

Żółte kartki Barnsley: Romal Palmer 38' Michał Helik 90'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Barnsley:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Birmingham stanie naprzeciw Peterborough, następne spotkania z drużynami Derby i Sheffield Utd a Barnsley z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Cardiff.

Dzisiaj wierni kibice z zapałem śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Gary Gardner Romal Palmer raz za razem sprawiają wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Niesamowite zmagania między graczami z ligi bywają zaciekłe, rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Regularnie obserwujemy przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Birmingham oraz Barnsley i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak St Andrew's Stadium.