Na obiekcie Pride Park Stadium odbył się mecz pomiędzy Derby oraz Birmingham zakończony wynikiem 2-2

Derby vs Birmingham, wynik 2-2. Dnia 2022-01-30 13:30 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 29 pomiędzy Derby a Birmingham.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Derby a Birmingham zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: Lyle Taylor 7' 0-1 Onel Hernández Scott Hogan 56' 0-2 Ryan Woods Luke Plange 87' 1-2 Tom Lawrence Krystian Bielik 90' 2-2 Richard Stearman

Żółte kartki Derby:

Żółte kartki Birmingham: Ryan Woods 62' Neil Etheridge 63' Gary Gardner 70' Jordan James 89'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Derby zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Middlesbrough. Kolejno natomiast Birmingham podejmie Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Luton.

Bardzo często liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Ryan Woods nader często zagwarantowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo emocji. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przepiękne gole oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze przynudzają. To też warto oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Derby i Birmingham jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Pride Park Stadium.