Dnia 2022-02-22 20:00 miał miejsce mecz pomiędzy Reading oraz Birmingham - 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reading a Birmingham wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-02-22 20:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Reading oraz Birmingham.

Gole strzelali: Lucas João 67' 1-0 J. Swift J. Swift 73' 2-0 T. Mcintyre 82' 2-1

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Birmingham: Kristian Pedersen 31' Jérémie Bela 51' Onel Hernández 72'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia meczu to Simon Hooper, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reading stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Bournemouth a Birmingham z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Middlesbrough.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze tacy jak Kristian Pedersen nieustannie gwarantują wyborowym sympatykom mnóstwo pozytywnych emocji. Stale zdarzają się idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Reading oraz Birmingham z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.