Mecz między Birmingham i Middlesbrough dnia 2022-03-15 19:45 na stadionie St Andrew's Stadium - 0-2

Birmingham kontra Middlesbrough, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie meczu między Birmingham i Middlesbrough wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-03-15 19:45 na stadionie St Andrew's Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Birmingham i Middlesbrough.

Gole strzelali: A. Connolly 23' 0-1 A. Dijksteel F. Balogun 62' 0-2 M. Tavernier

Żółte kartki Birmingham: Kristian Pedersen 40' Onel Hernández 80' Kristian Pedersen 86'

Żółte kartki Middlesbrough: Joe Lumley 80' Matt Crooks 90'

Czerwone kartki Birmingham: Kristian Pedersen 86'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Coventry. Kolejno natomiast Middlesbrough zmierzy się z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Hull City.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu z zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi Championship. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Kristian Pedersen Joe Lumley raz za razem zapewniają kapitalnym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz bramki, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między zawodnikami z ligi są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania nudzą fana. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Birmingham i Middlesbrough w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, St Andrew's Stadium.