Spotkanie Birmingham - West Brom na obiekcie St Andrew's Stadium: 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Birmingham i West Brom zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-04-03 14:00 na stadionie St Andrew's Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 40. Na przeciw siebie stanęły Birmingham oraz West Brom.

Gole strzelali: Lyle Taylor 67' 1-0

Żółte kartki Birmingham: Lyle Taylor 75' Juninho Bacuna 85'

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 75'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham stawi czoła Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Blackpool natomiast West Brom zmierzy się z Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Blackpool.

Fani śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Liczące się drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Lyle Taylor Jake Livermore stale gwarantują swoim wiernym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zajadłe, nie często okazuje się, że widowiska nas męczą. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe gole oraz asysty, brutalne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Birmingham i West Brom w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak St Andrew's Stadium.