Nottingham Forest - Birmingham, wynik spotkania 2-0

Nottingham Forest - Birmingham, wynik 2-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Nottingham Forest oraz Birmingham zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-09 14:00 na obiekcie sportowym The City Ground rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 41. Zmierzyły się Nottingham Forest i Birmingham.

Gole strzelali: K. Davis 5' 1-0 B. Johnson S. McKenna 79' 2-0 J. Garner

Żółte kartki Nottingham Forest: Philip Zinckernagel 54'

Żółte kartki Birmingham: Nico Gordon 25' Gary Gardner 43' Maxime Colin 59'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia meczu - Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nottingham Forest stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami West Brom i Peterborough a Birmingham podejmie Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Millwall.

Oddani kibice śledzą potyczki w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Philip Zinckernagel Nico Gordon często zapewniają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy zapadające w pamięć bramki i asysty, nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że są to spotkania nużące. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. Nottingham Forest oraz Birmingham oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak The City Ground.