Birmingham vs Blackburn, wynik spotkania: 1-2

Birmingham vs Blackburn, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Birmingham a Blackburn wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-05-07 11:30 na stadionie St Andrew's Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 46 pomiędzy Birmingham a Blackburn.

Gole strzelali: J. Buckley 29' 0-1 R. Hedges B. Brereton 45' 0-2 H. Pickering K. Pedersen 78' 1-2 J. James

Żółte kartki Birmingham:

Żółte kartki Blackburn: Adetayo Edun 43'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Blackburn:

Główny arbiter spotkania to A. Davies. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Birmingham zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Blackburn z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj wierni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Adetayo Edun nieraz zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Regularnie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe bramki czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Birmingham oraz Blackburn z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, St Andrew's Stadium.