Mecz Birmingham kontra Norwich zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-08-30 18:45 na stadionie St Andrew's Stadium

Birmingham kontra Norwich, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Birmingham i Norwich wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-08-30 18:45 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się Birmingham oraz Norwich.

Gole strzelali: S. Hogan 50' 1-0 A. Omobamidele 63' 1-1 G. Hanley O. Hernández 90' 1-2 T. Pukki

Żółte kartki Birmingham: Josh Williams 9' Juninho Bacuna 61' Troy Deeney 71' Auston Trusty 71'

Żółte kartki Norwich: Kieran Dowell 11' Andrew Omobamidele 71' Max Aarons 80' Onel Hernández 90'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Birmingham stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Coventry. Kolejno natomiast Norwich podejmie Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz West Brom.

Liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe starcia ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Josh Williams Kieran Dowell nieustannie sprawiają wyśmienitym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska nie są interesujące. Trafiamy na wyjątkowe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Birmingham i Norwich w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St Andrew's Stadium.