Dnia 2022-10-19 18:45 miał miejsce mecz Birmingham kontra Burnley: 1-1

Birmingham kontra Burnley 1-1. W dniu 2022-10-19 18:45 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 16. Zmierzyły się Birmingham i Burnley.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Birmingham a Burnley wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: J. Guðmunds­son 74' 0-1 S. Hogan 80' 1-1 G. Hall

Żółte kartki Birmingham: Tahith Chong 42'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 44' Anass Zaroury 53'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter meczu - John Busby, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Millwall i Stoke City. Kolejno natomiast Burnley z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Rotherham.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak Tahith Chong Jack Cork częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Regularnie obserwujemy nieczyste faule kończące się czerwoną kartką, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż spotkania nie są interesujące. Zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Birmingham oraz Burnley jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St Andrew's Stadium.