Mecz Blackburn kontra Birmingham zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Ewood Park

Pierwsza połowa meczu między Blackburn a Birmingham zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-10-22 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Birmingham.

Gole strzelali: S. Gallagher 17' 1-0 T. Morton A. Wharton 42' 2-0 S. Hogan 80' 2-1 L. Jutkiewicz

Żółte kartki Blackburn: Jack Vale 90'

Żółte kartki Birmingham: Dion Sanderson 48'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackburn zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry i Huddersfield. Kolejno natomiast Birmingham zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Stoke City.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Jack Vale Dion Sanderson stale zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Stale trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to zmagania nie warte uwagi. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich lubianych drużyn jak Blackburn oraz Birmingham z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Ewood Park.