Spotkanie Birmingham - QPR, wynik końcowy 2-0

Birmingham - QPR zakończony wynikiem 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Birmingham oraz QPR wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-10-28 19:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 18 pomiędzy Birmingham a QPR.

Gole strzelali: A. Trusty 4' 1-0 K. Bielik M. Emmanuel 29' 2-0 H. Mejbri

Żółte kartki Birmingham: Hannibal Mejbri 7' Auston Trusty 35' Krystian Bielik 55' Emmanuel Longelo 78'

Żółte kartki QPR: Robert Dickie 53' Leon Balogun 60' Tim Iroegbunam 70'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki QPR:

Główny sędzia spotkania to Tim Robinson, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Birmingham stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Stoke City i Swansea a QPR z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Huddersfield.

Bardzo często oddani kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Hannibal Mejbri Robert Dickie nierzadko zapewniły fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii asysty i gole dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż mecze nas męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Birmingham oraz QPR jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, St Andrew's Stadium.