Bristol City kontra Birmingham, wynik spotkania - 4-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bristol City i Birmingham wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

W dniu 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 27 pomiędzy Bristol City a Birmingham.

Gole strzelali: A. Semenyo 17' 1-0 C. Pring N. Wells 21' 2-0 K. Naismith T. Deeney 34' 2-1 M. Sykes 47' 3-1 C. Pring M. Sykes 66' 4-1 A. Semenyo R. Khadra 76' 4-2 J. Graham

Żółte kartki Bristol City: Cameron Pring 33' Antoine Semenyo 90'

Żółte kartki Birmingham: Kevin Long 12'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia spotkania to John Busby, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Bristol City stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami Blackburn i Huddersfield a Birmingham zmierzy się z Forest Green. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Norwich.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi interesujące potyczki ligi Championship. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Cameron Pring Kevin Long nieraz zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele niesamowitych emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nader nieustępliwe, rzadko bywa, iż zmagania nas męczą. Trafiamy na brutalne faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Bristol City i Birmingham z ligi Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.

Zainteresowany tematem sportu i zakładów? Przeczytaj artykuł!