Spotkanie Birmingham vs West Brom dnia 2023-02-10 20:00 na obiekcie St Andrew's Stadium: 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Birmingham i West Brom zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-02-10 20:00 na stadionie St Andrew's Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 31 pomiędzy Birmingham a West Brom.

Gole strzelali: H. Mejbri 10' 1-0 K. Bielik 52' 2-0 H. Mejbri

Żółte kartki Birmingham: Auston Trusty 45' Dion Sanderson 45' Lukas Jutkiewicz 64'

Żółte kartki West Brom: Okay Yokuşlu 45' Jed Wallace 90' Jayson Molumby 90'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Birmingham stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Norwich. Kolejno natomiast West Brom podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Middlesbrough.

Fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Auston Trusty Okay Yokuşlu nierzadko zapewniły wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Bardzo często natrafiamy na idealne asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship. Birmingham i West Brom jak ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, St Andrew's Stadium.