Na obiekcie DW Stadium dnia 2023-03-04 15:00 miało miejsce spotkanie Wigan vs Birmingham zakończone wynikiem 1-1

Wigan vs Birmingham 1-1. Dnia 2023-03-04 15:00 na obiekcie sportowym DW Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Wigan a Birmingham.

Pierwsza połowa spotkania między Wigan a Birmingham zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Bacuna 4' 0-1 A. Fletcher 60' 1-1 J. McClean

Żółte kartki Wigan: Danel Sinani 13' James McClean 66'

Żółte kartki Birmingham: Juninho Bacuna 30' Alfie Chang 43'

Czerwone kartki Wigan:

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Wigan stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Burnley i Coventry a Birmingham zmierzy się z Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i QPR.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z zapałem śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Danel Sinani Juninho Bacuna systematycznie serwują wspaniałym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że widowiska nas męczą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Wigan oraz Birmingham z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, DW Stadium.