Birmingham - Rotherham, wynik meczu - 2-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Birmingham a Rotherham zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2023-03-11 15:00 na stadionie St Andrew's Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 36 pomiędzy Birmingham a Rotherham.

Gole strzelali: R. Khadra 5' 1-0 L. Jutkiewicz K. Long 35' 2-0 A. Trusty

Żółte kartki Birmingham: Auston Trusty 80'

Żółte kartki Rotherham: Hakeem Odofin 29' Leo Fuhr Hjelde 45' Tariqe Fosu-Henry 87'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Rotherham:

Główny sędzia meczu - Geoff Eltringham, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Birmingham stanie naprzeciw Watford, następne spotkania z drużynami QPR oraz Blackburn natomiast Rotherham zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Hull City.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki ligi Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Auston Trusty Hakeem Odofin nieustannie sprawiają wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż spotkania nudzą. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship. Udział takich drużyn jak Birmingham i Rotherham w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak St Andrew's Stadium.