Back to Top

Mecz Birmingham - Cardiff 0-1

Spotkanie Birmingham - Cardiff, wynik 0-1

W ostatnim spotkaniu 42. kolejki Championship drużyna Birmingham podejmowała u siebie zespół Cardiff. Mecz rozegrany na St. Andrew's @ Knighthead Park zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 0-1. Pomimo starań obu zespołów, wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy. Starcie miało miejsce 5 dni temu, 2024-04-10 o godzinie 18:45, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Birmingham vs Cardiff, wynik końcowy 0-1

Dnia 2024-04-10 18:45 na obiekcie St. Andrew's @ Knighthead Park miał miejsce mecz pomiędzy Birmingham oraz Cardiff: końcowy wynik 0-1

W dniu 10 kwietnia 2024 roku na stadionie St. Andrew's @ Knighthead Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Birmingham i Cardiff w ramach 42. kolejki Championship. Po zaciętym pojedynku to drużyna Cardiff wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz zakończył się bramką strzeloną w drugiej połowie, po tym jak wynik na przerwę był remisowy 0-0.

Mecz pomiędzy Birmingham - Preston, wynik 1-0

Birmingham vs Preston, wynik meczu - 1-0

W sobotnie popołudnie drużyny Birmingham i Preston spotkały się na boisku w ramach 40. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0 po bramce zdobytej w drugiej połowie, ustalając tym samym wynik spotkania. Rywalizacja była zacięta, a emocje sięgały zenitu na St. Andrew's @ Knighthead Park. Spotkanie, które odbyło się dokładnie tydzień temu o godzinie 14:00, dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Mecz Leicester kontra Birmingham, wynik 2-1

W meczu 41. kolejki Championship Leicester podejmowało Birmingham na własnym stadionie, King Power Stadium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po emocjonujących 90 minutach. Wynik na przerwę był remisowy, jednak druga połowa dała kibicom wiele powodów do radości. Mecz odbył się 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, a dziś mamy 8 kwietnia, co oznacza, że relacjonujemy wydarzenia zaledwie dwa dni po ich rozegraniu.

QPR vs Birmingham wynik 2-1

QPR - Birmingham, wynik spotkania - 2-1

W ostatnim starciu ligowym QPR podejmowało drużynę Birmingham na własnym stadionie MATRADE Loftus Road. Mecz ten odbył się 29 marca o godzinie 15:00. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostatecznie to gospodarze sięgnęli po zwycięstwo, pokonując rywali 2-1. Spotkanie to miało miejsce w ramach 39. kolejki Championship, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Birmingham kontra Watford 0-1

Dnia 2024-03-16 15:00 miał miejsce mecz między Birmingham i Watford zakończony wynikiem 0-1

W dniu 16 marca 2024 roku na stadionie St. Andrew's @ Knighthead Park odbył się mecz pomiędzy zespołami Birmingham i Watford, który zakończył się zwycięstwem gości 0-1. Bramkę na wagę trzech punktów dla Watford strzelił w pierwszej połowie. Starcie to miało miejsce w ramach 38. kolejki Championship, a relację przynosimy Wam zaledwie dwa dni po emocjonujących wydarzeniach na boisku.

Millwall vs Birmingham, wynik 1-0

Spotkanie Millwall kontra Birmingham zakończone wynikiem 1-0

W ostatniej kolejce Championship, drużyna Millwall podejmowała u siebie Birmingham. Mecz ten odbył się w The Den i zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Pomimo bramki padającej dopiero w drugiej połowie, emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie wydarzenia miały miejsce na murawie!

Birmingham kontra Southampton, wynik 3-4

Na obiekcie St. Andrew's @ Knighthead Park miało miejsce spotkanie Birmingham vs Southampton: wynik 3-4

W emocjonującym starciu drużyn Birmingham i Southampton, które odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 15:00 na stadionie St. Andrew's @ Knighthead Park, kibice mieli okazję obejrzeć prawdziwe widowisko. Mecz zakończył się zwycięstwem Southampton 4-3, choć na przerwę to Birmingham prowadziło 2-1. Spotkanie to z pewnością dostarczyło wielu niezapomnianych chwil dla fanów piłki nożnej w ramach ligi Championship, a jego rezultat na długo pozostanie w pamięci wszystkich zainteresowanych.

Mecz Ipswich kontra Birmingham, wynik 3-1

Spotkanie pomiędzy Ipswich oraz Birmingham na stadionie Portman Road - wynik końcowy 3-1

W meczu 34. kolejki Championship drużyna Ipswich podejmowała Birmingham na własnym boisku na Portman Road. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Mecz odbył się 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:00, co oznacza, że relację piszemy dwa dni po tym widowisku.

Ipswich vs Birmingham zakończony wynikiem 3-1

Ipswich - Birmingham, wynik spotkania: 3-1

W meczu 34. kolejki Championship drużyna Ipswich podejmowała Birmingham na stadionie Portman Road. Spotkanie, które odbyło się dnia 24 lutego 2024 roku o godzinie 15:00, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale po drugiej połowie to podopieczni trenera Smitha z Ipswich okazali się skuteczniejsi, zdobywając kolejne bramki i zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Birmingham - Blackburn 1-0

Spotkanie między Birmingham i Blackburn zakończone wynikiem 1-0 na stadionie St Andrew's Stadium

W miniony weekend na St Andrew's Stadium odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Birmingham i Blackburn. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 1-0. Spotkanie to było częścią 32. kolejki Championship, a jedynego gola zdobyto po przerwie, decydując o losach pojedynku.