Spotkanie pomiędzy Birmingham i Preston zakończone wynikiem 1-2 na stadionie St Andrew's Stadium dnia 2023-01-21 15:00

Birmingham kontra Preston, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Birmingham a Preston wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-01-21 15:00 na obiekcie sportowym St Andrew's Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 28. Na przeciw siebie stanęły Birmingham i Preston.

Gole strzelali: R. Ledson 10' 0-1 A. Browne 15' 0-2 R. Brady L. Jutkiewicz 83' 1-2 M. Colin

Żółte kartki Birmingham: Hannibal Mejbri 32' Tahith Chong 45' Juninho Bacuna 79' Lukas Jutkiewicz 90'

Żółte kartki Preston: Robbie Brady 45'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Rebecca Welch, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Birmingham zmierzy się już z Blackburn, następne spotkania z drużynami Swansea i West Brom. Kolejno natomiast Preston z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Bristol City.

Liczni fani futbolu śledzą poczynania ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Hannibal Mejbri Robbie Brady nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się spektakularne gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami bywają nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki drętwe. Warto więc przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Birmingham oraz Preston w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, St Andrew's Stadium.