Na stadionie bet365 Stadium miało miejsce spotkanie między Stoke City i Birmingham: wynik 1-2

W meczu 28. kolejki Championship, drużyna Stoke City podejmowała Birmingham w bet365 Stadium. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-1, pomimo że na przerwę schodzili z prowadzeniem 1-0. Mecz odbył się 20 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej

Stoke City podejmowało drużynę Birmingham w emocjonującym starciu w ramach ligi Championship na bet365 Stadium. Mecz odbył się 20 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00.

Gospodarze przegrali to spotkanie 1-2, z prowadzeniem dla gości do przerwy 0-1. Sędzią głównym był Samuel Barrott z Anglii. Bramki padły w 10., 49. i 70. minucie.

Po emocjonującym meczu, następne spotkanie dla Stoke City to starcie z Sunderland, a dla Birmingham - Middlesbrough.

Relacja

Zaczynamy mecz na bet365 Stadium w Stoke-on-Trent, gdzie gospodarze zaczynają od pierwszego gwizdka sędziego. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, kibice dopingują swoją drużynę, a goście również mają swoje grono fanów, które mocno wspiera drużynę z Birmingham.

Minuta 10: Gooool! K. Miyoshi z Birmingham wpisuje się na listę strzelców! Stoke City 0-1 Birmingham. Gospodarze muszą teraz odrabiać straty.

Po bramce gości, obie drużyny walczą o kontrolę nad meczem. Stoke City stara się przeprowadzić atak, ale obrona Birmingham stoi na wysokości zadania.

Początek drugiej połowy: Stoke City zaczyna odważnie, starając się odrobić straty. Minuta 49: J. Bacuna podnosi prowadzenie dla Birmingham! Stoke City 0-2 Birmingham. Gospodarze muszą teraz mocniej naciskać, jeśli chcą coś ugrać w tym meczu.

Minuta 70: Bramka dla Stoke City! J. Thompson zmniejsza straty, teraz wynik to Stoke City 1-2 Birmingham. Gospodarze próbują teraz odwrócić losy tego spotkania.

Na końcówkę meczu obie drużyny dają z siebie wszystko, a kibice dopingują swoje zespoły do ostatniego gwizdka sędziego. Niestety, mimo wysiłków, wynik nie ulega zmianie i to Birmingham odjeżdża z trzema punktami.

Po meczu, emocje opadają, a kibice z zainteresowaniem czekają na kolejne spotkania swoich drużyn. Czy Stoke City zdoła się odbić po porażce czy też Birmingham będzie kontynuować swoją dobrą passę?