Mecz między Birmingham i Reading zakończony wynikiem 3-2 na obiekcie St Andrew's Stadium dnia 2022-12-16 20:00

Po pierwszej połowie spotkania między Birmingham i Reading wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-12-16 20:00 na stadionie St Andrew's Stadium odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Birmingham a Reading.

Gole strzelali: T. Deeney 2' 1-0 T. Deeney 23' 2-0 T. Chong 36' 3-0 H. Mejbri Lucas João 82' 3-1 J. Hendrick T. Ince 90' 3-2 A. Yiadom

Żółte kartki Birmingham: Krystian Bielik 44'

Żółte kartki Reading: Andy Yiadom 90'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Reading:

Główny sędzia spotkania to Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Birmingham zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Hull City i Middlesbrough a Reading zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i West Brom.

Liczni fani śledzą poczynania ligi Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Krystian Bielik Andy Yiadom wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Niesamowite walki między graczami bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Nieustannie natrafiamy na przechodzące do historii asysty czy gole, nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich drużyn jak Birmingham i Reading z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak St Andrew's Stadium.