Spotkanie Stoke City kontra Birmingham, wynik końcowy 2-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stoke City i Birmingham zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-02-19 15:00 na stadionie bet365 Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Stoke City i Birmingham.

Gole strzelali: J. James 12' 0-1 O. Hernández T. Campbell 25' 1-1 T. Harwood-Bellis T. Campbell 52' 2-1 B. Wilmot G. Gardner 58' 2-2

Żółte kartki Stoke City:

Żółte kartki Birmingham:

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia spotkania to Andy Davies, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stoke City stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Crystal Palace. Kolejno natomiast Birmingham z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Bristol City.

Wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo nieustannie sprawiają wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, widowiskowe gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship. Stoke City i Birmingham jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, bet365 Stadium.