Na obiekcie Ashton Gate miał miejsce mecz Bristol City vs Birmingham zakończony wynikiem 1-2

Bristol City vs Birmingham, wynik końcowy 1-2. W dniu 2022-03-05 15:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 36. Zmierzyły się Bristol City i Birmingham.

Pierwsza część spotkania między Bristol City oraz Birmingham zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: T. Chong 2' 0-1 M. Roberts N. Gordon 13' 0-2 J. Graham A. Scott 48' 1-2 J. Dasilva

Żółte kartki Bristol City: Timm Klose 31' Alex Scott 86'

Żółte kartki Birmingham: Gary Gardner 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bristol City stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Barnsley i West Brom. Kolejno natomiast Birmingham zmierzy się z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Swansea.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą potyczki ligi Championship. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Timm Klose Gary Gardner wielokrotnie zapewniły kapitalnym miłośnikom mnóstwo emocji. Natrafiamy na książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się zażarte, rzadko bywa, iż są to widowiska nużące. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Bristol City oraz Birmingham w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Ashton Gate.