Spotkanie Millwall - Birmingham, wynik końcowy 3-1

Millwall - Birmingham, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Millwall i Birmingham zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-12-04 15:00 na obiekcie sportowym The Den rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 21 pomiędzy Millwall a Birmingham.

Gole strzelali: M. Wallace 10' 1-0 S. Hutchinson T. Bradshaw 41' 2-0 S. Malone T. Deeney 56' 2-1 S. Hogan G. Evans 73' 3-1 D. McNamara

Żółte kartki Millwall:

Żółte kartki Birmingham: Kristian Pedersen 20' Marc Roberts 50'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Millwall zmierzy się już z Peterborough, następne spotkania z drużynami Preston i Swansea a Birmingham z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Fulham.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów futbolu śledzi potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Kristian Pedersen wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami bywają zajadłe, nie często okazuje się, iż są to zmagania mało interesujące. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, idealne gole i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Millwall i Birmingham z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, The Den.